O nas

Crowdy jest pierwszą w Polsce platformą dłużnego crowdfundingu opartego na długu obligacyjnym lub pożyczkowym. Jej celem jest realizowanie działań z zakresu PR i promocji zgodnie z przepisami o prowadzeniu akcji promocyjnych dla publicznych emisji papierów wartościowych oraz publicznych ofert pożyczek wśród potencjalnych inwestorów. Założeniem nie jest promowanie konkretnych ofert publicznych lub emitentów. Podstawowym celem jest zapewnienie inwestorom uniwersalnej i intuicyjnej platformy informacyjnej, na której zamieszczane będą oferty publiczne odpowiedniej jakości.

 

3 037 000 zł Łączna wartość zebranych środków

Platforma Crowdy promuje prowadzone przez emitentów/pożyczkobiorców emisje publiczne obligacji lub oferty zaciągnięcia pożyczek. Przed publikacją kampanii, każda informacja zamieszczona przez projektodawcę jest szczegółowo analizowana przez zespół Crowdy w zakresie autentyczności zamieszczanych danych. Osoby zainteresowane inwestują w krótkookresowe, zabezpieczone obligacje lub pożyczki. W ten sposób stają się inwestorami i zaczynają regularnie zarabiać.

Platforma Crowdy nie przeprowadza analizy inwestycyjnej zamieszczonych kampanii, ani nie świadczy usług doradztwa inwestycyjnego. Nie bierze również odpowiedzialności za działalność projektodawców oraz nie gwarantuje osiągnięcia celu inwestycyjnego lub zwrotu z inwestycji. Za wszystkie informacje dotyczące emisji papierów wartościowych, zamieszczane na platformie, pełną i wyłączną odpowiedzialność ponoszą emitenci.

Nie przegap nowych kampanii

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działalności platformy Crowdy.pl, drogą mailową.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem tego formularza jest Crowdy S.A z siedzibą w Warszawie przy Placu Zbawiciela 2/9. W każdym czasie możesz wycofać powyższe zgody bez podawania przyczyny. Przysługuje Ci prawo obejmujące prawo dostępu do danych osobowych, prawo do poprawienia lub usunięcia danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych i prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu realizacji powyższych praw prosimy skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: office@crowdy.pl lub listownie pod wskazanym powyżej adresem Crowdy S.A.Więcej informacji o przetwarzaniu przez Crowdy S.A. danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności dostępnej tu .