Szukasz finansowania?

Masz pomysł na biznes, wizję i zapał do działania, a jedyne czego Ci brakuje
to finansowanie?  Nie pozwól, aby brak kapitału przekreślił Twoje plany biznesowe.

Zgłoś się do nas, dzięki platformie Crowdy masz możliwość dotarcia do tysięcy potencjalnych inwestorów aby przedstawić im własną koncepcję, warunki finansowania na których jesteś w stanie zrealizować projekt z zyskiem dla inwestorów.

Wystarczy, że za pośrednictwem poniższego  formularza kontaktowego opowiesz nam o projekcie, zasadach jego realizacji oraz proponowanych zabezpieczeniach.  Prześlesz niezbędne dokumenty, a my po przeanalizowaniu nadesłanych materiałów odezwiemy się do Ciebie.

Zgłoś swój własny projekt

Załączanie dokumentów

 

Nie przegap nowych emisji

Zapisz się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219, z późn. zm.) o treści marketingowej pochodzących od Crowdy S.A., w szczególności Newslettera

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Crowdy S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907, z późn. zm.)