Szukasz finansowania?

Masz pomysł na biznes, wizję i zapał do działania? Brak Ci jedynie finansowania?

Nie pozwól, aby brak kapitału przekreślił Twoje plany biznesowe.

Zgłoś się do nas! Dzięki platformie Crowdy masz możliwość dotarcia do tysięcy potencjalnych inwestorów i przedstawienia im swojej koncepcji oraz warunków finansowania, na których chciałbyś zrealizować projekt. Zapewniając jednocześnie zysk potencjalnym inwestorom.

 • Wypełnij formularz kontaktowy. Opowiedz nam o projekcie, zasadach jego realizacji oraz proponowanych zabezpieczeniach.
 • Prześlij niezbędne dokumenty.
 • Po przeanalizowaniu nadesłanych materiałów odezwiemy się do Ciebie.

Zgłoś swój własny projekt

  Załączanie dokumentów

   

  Nie przegap nowych kampanii

  Zapisz się do naszego newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działalności platformy Crowdy.pl, drogą mailową.

  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem tego formularza jest Crowdy S.A z siedzibą w Warszawie przy Placu Zbawiciela 2/31. W każdym czasie możesz wycofać powyższe zgody bez podawania przyczyny. Przysługuje Ci prawo obejmujące prawo dostępu do danych osobowych, prawo do poprawienia lub usunięcia danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych i prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu realizacji powyższych praw prosimy skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: office@crowdy.pl lub listownie pod wskazanym powyżej adresem Crowdy S.A.Więcej informacji o przetwarzaniu przez Crowdy S.A. danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności dostępnej tu .